Koniec roku kalendarzowego zbliża się nieubłaganie. Czas zakupić kalendarze firmowe.

Nasza firma oferuje swoim Klientom bogatą ofertę kalendarzy. U nas znajdziecie Państwo zarówno kalendarze indywidualne (z indywidualną grafiką) jak i kalendarze z gotowymi projektami personalizowane danymi Państwa firmy. Wiele firm przede wszystkim z Kozienic, Zwolenia, Radomia i Pionek już zakupiło u nas kalendarze na 2018r.

Pamiętajcie, że właściwym czasem na zakup kalendarzy jest październik. W listopadzie i grudniu stany magazynowe są już małe, wielu modeli nie ma już na składach a kalendarze z indywidualną grafiką mają długie terminy realizacji.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zapytań.

 

 

 

GADŻETY REKLAMOWE

 

 

     
     

Budujemy sklepy i strony internetowe na bazie szablonów. Taka forma pozwala naszym klientom na zarządzanie i administrowanie witryną internetową bez zatrudniania informatyka. Przeprowadzamy szkolenia z zakresu administracji strony.

Naszym klientom oferujemy pakiety opieki półroczne i roczne co bardzo często sprzyja pozycjonowaniu się strony. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w zależności od tego jak bardzo będzie rozbudowana witryna. Zapraszamy do składania zapytań w celu zapoznania się z ofertą dopasowaną typowo do Państwa potrzeb.

 

 

Przykładowe strony wykonane przez naszą Agencję: